У Київському політехнічному інституті стартував конкурс стартапів «Sikorsky Challenge 2016»

У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відкрився V Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016». В його рамках підіб’ють і підсумки одноіменного Всеукраїнського конкурсу стартапів, який, власне, і дав назву фестивалю. Мета заходу – визначити найцікавіші та найактуальніші проекти в різних галузях техніки і сприяти кращим авторам в виведенні їхніх продуктів на національний і міжнародні ринки.

Цьогоріч у фіналі представлені півсотні найперспективніших проектів, які пройшли попередній відбір. Серед учасників – як зрілі науковці з багаторічним досвідом, так і обдаровані школярі із свіжими ідеями: вік конкурсантів складає від 13 до 80 років. Протягом чотирьох днів їх оцінюватиме авторитетне міжнародне журі, до складу якого увійшов керівник Центру антикризових ініціатив Максим Глущенко.

За підсумками конкурсу автори кращих стартапів отримають підтримку грантових та венчурних фондів, а також зможуть реалізувати свої проекти у середовищі Наукового парку «Київська політехніка». При цьому загальна сума інвестицій постійно зростає: якщо в 2011 році переможці отримали 180 тисяч гривень, то в 2015 обсяги фінансування зросли вже до 573 мільйонів. Серед партнерів та спонсорів конкурсу – Київська міська державна адміністрація, Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні, а також десятки міжнародних корпорацій, інвестиційних компаній та фондів.

Переможців конкурсу буде оголошено в Центрі культури і мистецтв КПІ 14 жовтня. Тоді ж учасники дізнаються про суми інвестицій, які отримають їхні інноваційні проекти.

Є ідея або
бажання допомогти?

Залишайтеся на зв'язку і підписуйтесь на нашу розсилку