Центр антикризових ініціатив привітав колектив Науково-випробувального центру Міноборони з 85-річчям


2-1Свій 85-річний ювілей відзначив Державний науково-випробувальний центр Міністерства оборони України. Святкові заходи пройшли за місцем нового розташування центру – у Чернігові, куди військові переїхали майже три роки тому.

Зал українського музично-драматичному театру імені Т.Г. Шевченко ледве вмістив усіх, хто прийшов на торжество. Керівництво Міністерства оборони, міста і області, громадські та волонтерські організації, ветерани та учасники АТО. Привітали військових і представники Центру антикризових ініціатив.

Діяльність ДНВЦ МО і Центру антикризових ініціатив має чимало точок дотику. Перш за все, це робота, пов’язана з лінійкою нових безпілотників компанії UA-Technology.

– Сьогодні ми відроджуємо свої збройні сили, і не буде перебільшенням сказати, що у нас одна кінцева мета – зробити нашу армію більш технологічною, а значить сучасної і сильної, – каже керівник Центру антикризових ініціатив Максим Глущенко. – Реальні результати можна отримати там, де наука і практика тісно взаємопов’язані, а науково-випробувальний центр якраз є та сама зв’язуюча ланка.

Центр антикризових ініціатив привітав своїх колег, вручивши колективу – ювіляру подарунок – комп’ютер.

3

 

Є ідея або
бажання допомогти?

Залишайтеся на зв'язку і підписуйтесь на нашу розсилку