Центр антикризових ініціатив почав “протимінну кампанію”

Роз’яснювальну “протимінну кампанію” з попередження надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами, почало проводити Управління екологічної та протимінної діяльності спільно з суспільно-експертною організацією “Центр антикризових ініціатив”. Першим етапом цієї кампанії стало відвідування навчальних закладів у зоні АТО та цикл лекцій на відповідну тематику, повідомляє прес-служба Міноборони.

кампания3

“Ми сподіваємося, що така інформаційна кампанія допоможе зберегти людські життя, дозволить уникнути надзвичайних подій, пов’язаних із загибеллю та травмуванням людей. Спільно з нашими військовими ми видали буклет, який в доступній формі класифікує вибухонебезпечні предмети, а також розповідає про те, як уникнути трагедії. Ми почали його поширення серед дітей і підлітків, а електронна версія буклету буде розміщена на сайтах, в соціальних мережах”, – розповів керівник Центру антикризових ініціатив Максим Глущенко.

кампания6

Ініціатори роз’яснювальної кампанії сподіваються, що за активного сприяння засобів масової інформації їм вдасться запобігти трагічним випадкам.

кампания1

Нагадаємо, після звільнення окупованих територій на Донбасі, незважаючи на розмінування територій українськими саперами, були випадки підриву цивільних осіб на мінах, залишених ще з часів окупації.

Є ідея або
бажання допомогти?

Залишайтеся на зв'язку і підписуйтесь на нашу розсилку