Снайпери та розвідники отримали довідники

Нові видання довідкові видання для українських військових презентовано в Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України “Десна”.

довидники3– Ці збірки – продовження книжкової серії для Збройних Сил, – говорить директор Інформаційно-консалтинговій компанії «Defense Express» Сергій Згурець. – Адже бійцям бракує професійної профільної літератури. Цю прогалину було вирішено закрити. Спільно з Центром антикризових ініціатив розроблені та надруковані «Довідник снайпера» та «Довідник розвідника».

За словами начальника Навчального центру генерал-майора Олег Мікаца, в цих довідниках зібрана вся інформація, яка потрібна бійцям за своїми спеціальностями. Особливість довідників у тому, що в їх основу покладені запити професійних військовослужбовців. Військові висловлюють авторам свої побажання, а ті, у свою чергу, працюють над змістом та формою видань. Наприклад, були враховані попередні зауваження по формату довідників – відтепер вони кишенькового розміру.

довидники1

– Можна казати, що даний проект – це відгук суспільства на потреби військовослужбовців, – зауважив керівник Центру антикризових ініціатив Максим Глущенко. – Ми без гучних акцій допомагаємо там, де це необхідно, починаючи від економіки та закінчуючи соціальної сферою. Ще нещодавно передавали амуніцію та бронежилети, сьогодні долучилися до професійної підготовки військовослужбовців.

Центр планує продовжувати співпрацю з Міністерством оборони, наступний проект – інформаційна кампанія, яка спрямована на попередження нещасних випадків через вибухонебезпечні предмети на звільнених територіях.

Є ідея або
бажання допомогти?

Залишайтеся на зв'язку і підписуйтесь на нашу розсилку