Про організацію

Наша мета — об’єднуючи зусилля мислячих фахівців, запропонувати реальні інструменти, програми та проекти, які дозволять вивести окремі галузі економіки України та державу у цілому з кризи

Влітку 2014-го  Максим Глущенко підключився до волонтерського руху, одним з перших почав поставляти військовослужбовцям ВСУ професійні засоби захисту та доукомплектації зброї.  З цієї роботи розпочалося створення Центру антикризових ініціатив, який був офіційно оформлений як громадська організація у січні 2015 року. Учасники організації спочатку допомагали військовослужбовцям, сім’ям загиблих, біженцям.

Згодом діяльність Центру поширилася й на інші сфери. Для виконання проектів Центр антикризових ініціатив об’єднує професіоналів в оборонно-промисловому комплексі, в галузі інновацій, економістів, юристів, фахівців сфери освіти та державного управління.

Спільно з Міністерством оборони України було розпочато  “Протимінну кампанію” у зоні АТО. У школах Донецької та Луганської організовані заняття з безпеки, на яких військові фахівці розповідають та показують підліткам, як виглядають міни, снаряди, гранати. Розроблені та розповсюджуються інформаційні буклети, які допоможуть підліткам та дорослим розпізнати вибухонебезпечний предмет та уникнути трагедії. Для підготовки фахівців різних військових спеціальностей для навчальних центрів Міністерства оборони надаються нові довідники.

Центр антикризових ініціатив є партнером та інвестором інноваційного проекту Інструментальна платформа складних соціоекономічних систем Форсайт економіки України – комплексу робіт з передбачення розвиту ситуації в державі, який проводять вчені Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.

Проект має амбітну мету – отримати основу для чіткої та повноцінної стратегії економічного розвитку України, яка буде містити реальні заходи, засновані на точних даних і розрахунках, а не на риториці політиків. Найближча перспектива – до 2020 року, другий етап – часовий горизонт до 2030-го, з щорічним  коригуванням і додатковими галузевими дослідженнями.

Центр антикризових ініціатив займається пошуком та підтримкою стартапів, які б були на часі в Україні. Для підтримки вітчизняних розробок безпілотних літальних апаратів науковцями та волонтерами була створена Асоціація національної авіації та безпілотних систем, партнером якої став Центр антикризових ініціатив, а очолив організацію Максим Глущенко. Асоціація створена як майданчик для об’єднання зусиль українських розробників та виробників БпАК і комплектуючих до них. Її мета — зробити українські безпілотні системи пріоритетними для вітчизняних військових та правоохоронних органів, цивільних організацій, підприємств, забезпечити конкурентоспроможність на зовнішніх ринках.

керiвництво

Максим Глущенко_портретное
Максим Михайлович Глущенко

Максим Михайлович Глущенко,  керівник громадської організації Центр антикризових ініціатив,  експерт оборонно-промислового комплексу, фахівець з міжнародної економіки та залучення інвестицій. Дві вищі освіти, ступінь MBA, кандидат економічних наук. Працював на керівних посадах на державній службі, в банківській сфері, комерційних структурах та оборонно-промисловому комплексі.

Центр антикризових ініціатив – це громадська організація, мета якої об’єднуючи зусилля мислячих фахівців, запропонувати реальні інструменти, програми та проекти, які дозволять вивести окремі галузі економіки України та державу у цілому з кризи.

Серед основних напрямів роботи Центру антикризових ініціатив експертно-аналітична робота, підтримка та інвестування в інноваційні проекти, благодійність та волонтерство.

Є ідея або
бажання допомогти?

Залишайтеся на зв'язку і підписуйтесь на нашу розсилку