Двоє талановитих українців поїдуть на навчання в Швейцарію

25 липня на території виставки «Відновлені скарби Києво-Печерської Лаври» в рамках світового турне «Менухін 100» відбулося вручення премій, започаткованих Міжнародною Мистецькою Асоціацією AIDA.

У нагородженні талановитих дітей Марії Дик (Канів) та Ігоря Муравйова (Львів) сертифікатами на навчання в Академії Менухіна в Швейцарії взяли участь Перший Президент України – Леонід Кравчук, який надав свій патронат міжнародному проекту «Менухін 100» в Україні, керівник громадської організації «Центр Антикризових Ініціатив», меценат Максим Глущенко, представник Посольства Швейцарії в Україні Оксана Корницька та генеральний представник AIDA в Україні Леся Олійник.

11146956122128

–  У 2016 році світ відзначає 100-річчя від дня народження одного з найбільш видатних музикантів XX століття, скрипаля Ієгуді Менухіна, який своєю творчою і суспільною діяльністю зумів втілити найвищі гуманістичні ідеали людства, – зазначила Леся Олійник. – Маестро повсякчас дбав про мистецтво та його майбутнє, тому піклувався про молоді покоління музикантів і за його підтримки було створено Міжнародну Музичну Академію у Швейцарії (Гштад), яка успішно працює і сьогодні. Між Україною і Швейцарією продовжується дружба двох культур і талановита молодь навчається в Академії. Сьогодні ми можемо порадіти за юні таланти – Марійку Дик та Ігоря Муравйова. 

«Недаремно для нагородження організатори обрали територію Києво-Печерської лаври – нас оточує історія нашої землі. Кожен із нас знає, що мистецтво – не має меж і саме ви, як молоде покоління, талановиті музиканти поїдете представляти Україну й будете демонструвати всьому світові красу української культури, українські звуки, які не мають національної сутності, але вони народжені на українській землі. Я щиро зичу вам успіхів, дякую організаторам за чудову ініціативу й бажаю надалі продовжувати таку велику справу!», – зазначив Перший Президент України Леонід Кравчук. 

Завдяки підтримці мецената Максима Глущенка талановиті українці матимуть можливість відвідувати майстер-класи та навчатись в Міжнародній Академії Менухіна в Швейцарії:

«Мені надзвичайно приємно долучитися до цієї мистецької події і я радий, що маю таку можливість відправити на навчання талановитих українських дітей. Ми віримо у ваші подальші успіхи – Україна може гордитися вами», – звернувся Максим Глущенко до Марії Дик та Ігоря Муравйова.

Нагадаємо, що в квітні 2016 року в Одесі, Львові та Києві  відбулися музичні присвяти пам’яті Ієгуді Менухіна в Україні, в яких взяли участь провідні музиканти світу.

Кожна країна, якої торкнеться проект «Менухін 100» , ініційований AIDA, розкаже свою історію, пов’язану з цією геніальною постаттю. Музичні заходи також заплановані в Бельгії (Брюссель), Швейцарії (Гштад), США (Нью-Йорк) та князівстві Монако.

Дати гуманістичний поштовх об’єднавчим ідеям через культуру – саме в цьому вбачає свою місію AIDA.

Є ідея або
бажання допомогти?

Залишайтеся на зв'язку і підписуйтесь на нашу розсилку