На “Ukraine Avia Fest 2016” представили найновіші вітчизняні беспілотники

В Києві розпочався “Ukraine  Avia Fest 2016”. У фестивалі взяли участь новітні розробки конструкторського бюро “Антонов”, а також зразки військової та спортивної авіатехніки. Представлені безпілотні авіаційні комплекси Spectator, розроблені студентами КПІ. Демонструється також лінійка БПАК компанії UA Technology, яка розвиває спільний проект з Національним авіаційним університетом.

2

В Україні сфера безпілотної авіації зараз переживає бурхливе зростання. Поштовх розвитку дали бойові дії на сході нашої країни, коли виявилося що армійські підрозділи «сліпі» на поле бою і не мають сучасних безпілотних систем.

4

– Тоді, в 2014-му ситуацію врятували волонтери – ентузіасти, які захоплювалися дронамі і, допрацювавши їх, змогли забезпечити військових розвідінформацією, – зазначив голова Центру антикризових ініціатив Максим Глущенко. – Сьогодні в Україні розробкою безпілотних комплексів займається вже близько 30-ти приватних компаній, які видають продукт, здатний в деяких класах вже конкурувати із зарубіжними аналогами. У наших збройних силах почали з’являтися українські безпілотники.

1

Максим Глущенко наголосив, що потреби військових на сьогоднішній день задоволені всього на п’ять відсотків.

– Але початок покладено і з огляду на потенціал українських розробників, необхідно просто створити їм умови для розвитку і зростання, – зазначив експерт.

3

Нагадаємо, одним із завдань Центру антикризових ініціатив як партнера Асоціації національної авіації та безпілотних систем є пошук та підтримка вітчизняних розробок безпілотних літальних апаратів.

Авіафестіваль пройде з 16 по 18 вересня. Загалом на ньому буде представлено близько 100 одиниць авіатехніки, в тому числі понад 30 літаків.

5

Джерело: УНН

Є ідея або
бажання допомогти?

Залишайтеся на зв'язку і підписуйтесь на нашу розсилку